| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: podprsenka

Alenka,
je pravda, že s tou podprsenkou je lepší počkat. Já jsem se takhle vybavovala asi kolem 34. týdne, už přesně nevím, ale bylo to na konci, a i tak jsem koukala, aby byla hodě měkká a elastická, protože to mlíčko přijde až tak do dvou dnů po porodu. A to jsem nestačila koukat, dřív jsem platila spíš za žehlící prkno a najednou mi přes noc vypučely takové dva "air bagy"! Ještě v nemocnici se to celkem upravilo, ale i tak jsem byla ráda, že před porodem mi ta podrprsenka byla trošičku volnější. Taky musíš počítat s tím, že než se to zreguluje s potřebami miminka, může ti dost mléka unikat, tak tam musí být i trošku místa pro nějaký savý materiál. Rozhodně nesmí tlačit, není to dobré kvůli městnání mléka, a taky to může i hezky bolet.
Když nemůžeš sehnat podprsenku na kojení, zkus nějakou obyčejnou na přední zapínání. Není to tak pohodlné, ale jako provizorium v nejhorším to stačí.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
podprsenka Alena 13.4.2000 11:37
*Re: podprsenka Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 13.4.2000 12:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.