| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

1.9.1999 13:24:33 Gita B. , syn 5 let

Maso

Zdravím všechny veselé rodiče co tohle téma berou s humorem.Už se vedlo a ještě se povede spousta debat o tom, zad jíst či nejíst maso.
Hleďme na to,co je v něm dobré a které druhy nám přispějí pozitivně k našemu zdraví a přiznejme si kolik ho jíme jenom z pohodlnosti před pestrostí zeleninové stravy, která ,jak musíte všichni uznat, činí naše zdraví zdravím.
Také jsem dlouho rozmýšlela,jestli ho vyřadím zcela ze svého jídelníčku,ale zjistila jsem, že nejsem na to připravená a ani tolik silná, abych to zvládla.
Myslím,že důležité je, aby lidé žili v harmonii sami se sebou i s druhými odstranili stresy ze svého života,potom naše tělo přijme s radostí každé jídlo co mu podáme a přesto se nás zdraví bude držet.
A třeba časem dojdeme k tomu, že není nám třeba brát životy jiným,abychom se nasitili.Cesta života je dlouhá a klikatá, hledáme a nacházíme,poznáváme a chápeme,...
S pozdravem Gita
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Maso Gita B. , syn 5 let 1.9.1999 13:24
*Re: Maso MIRKA dvouletý syn 6.9.1999 13:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.