| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

6.4.2000 18:33:55 Lenka,tri deti

Re: Přišli jsme o miminko

Ahoj,nedelala bych si problemy s hubnutim na zacatku tehotenstvi.
Pokazde jsem zhubla o dost, naposledy behem prvnich tri mesicu tehotenstvi dokonce o 10 kilo (coz
pri mich 80 kg ovsem neni tak moc)
Proste se mi nechtelo jist.
Doktor rikal, ze to neni tak strasne, proste telo prejde na vlastni zasoby abych neuskodila diteti nejakym nezdravym jidlem,
coz muze byt treba i cukr v urcitem tydnu tehotenstvi. Oni ty nevolnosti asi maji svuj smysl.Po prvnich trech mesicich, ktere jsou nejdulezitejsi v tehotenstvi, jsem zacla vzdy jist az prilis :)
A jeste neco pro Katku: moje prvni
tehotenstvi take skoncilo samovolnym potratem, byla jsem otresena, rikala jsem si, ze se doktori urcite zmylili a to miminko se nekde v rohu delohy
schovalo, proste jsem tomu nechtela verit. Uz je to 10 let a ted si myslim, ze jsem potrebovala srazit hrebinek, abych mohla s pokorou cekat na dalsi deti.Doufam, ze jsem
poselstvi toho prvniho pochopila,
mozna za dalsich 10 let prijdu na
dalsi veci co mi chtelo sdelit.
Kazde dite je dar, a nenarozene take.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: Přišli jsme o miminko Lenka,tri deti 6.4.2000 18:33
*Re: Lence Káča 7.4.2000 7:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.