| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: FNsP Ostrava - Zábřeh

Radano, v téhle nemocnici jsem se narodila, ale uznej, že postřehy mé mamky, které jsou staré 31 let, nebudou to pravé ořechové. Taky jsem se teď zajímala o to, kam se s druhým mimi obrátím. O Zábřehu jsem slyšela, že tam mají velmi dobré specialisty, takže po odborné stránce príma, ale s komfortem je to horší. Nebyla jsem tam rodit, jenom jsem tam kdysi ležela na gyndě a zhruba bych tenhle názor potvrdila.
Co mám známé mamky, většina z nich byla na Fifejdách a až na jeden případ si všechny chrochtaly blahem. Fifejdy mají taky titul Baby Friendly Hospital. Celkem reálně uvažuju, že půjdu tam. Myslím, že ale starosti s tím, kde ve zdraví porodit, odpadají, když máš možnost vzít svého důvěryhodného gynekologa s sebou. A kdyby mu to náhodou nevyšlo, tuším, že právě na Fifejdách v rámci Těhobicu existuje porodní asistentka, kterou už znáš z psychoprofylaxe před porodem a je schopná tě k porodu doprovodit. Ale to mám jenom z doslechu a teprve si to musím ověřit.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
FNsP Ostrava - Zábřeh Radana, 10. týden první gravidity 5.4.2000 16:11
*Re: FNsP Ostrava - Zábřeh Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 6.4.2000 7:9

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.