| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

1.4.2000 11:41:07 Iva 27 let + Péťa 29 dní

Re: Lékařské záznamy

Pokud vím, lékař nesmí vydat zdravotní dokumentaci (musí si ji po x let archivovat), ale je opravdu povinen vydat vám opis dokumentace. Otázka je, co je míněno oním opisem, jestli jen stručný "výtah" či doslova kopie všech záznamů. To bohužel nevím, nicméně po několikaletých složitých léčbách je pár řádků asi dost ubohost a lékařská nezodpovědnost!!!

Já osobně mám různé zkušenosti, protože jsem se stěhovala. U gynekologa mi taky napsali jen krátkou zprávu, u zubaře mi nechtěli a pak taky nedali nic (ale tam to snad není taková hrůza), u praktického lékaře mi dali úplně všechno bez řečí (možná se to vztahuje jen na odborné lékaře, nevím), na očním zrovna tak a na alergologii sestra nechtěla nic vypisovat, i když jí doktor zakázal mi vydat celou dokumentaci, a potajnu mi dala všechno :-))).
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Lékařské záznamy Monika, 24. týden 31.3.2000 9:46
*Re: Lékařské záznamy Iva 27 let + Péťa 29 dní 1.4.2000 11:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.