| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.7.2001 9:53:33 Sylva,22let,11.týden

Re: Ahoj holky

Ahoj Věro,
já jsem to zaměstnavateli řekla ten den, co jsem dostala těhotenskou průkazku - to bylo myslím 11.7.
Vzal to v pohodě. Jediné, co mě teď momentálně pěkně šte, že jsme se jako firma přestěhovali do Prahy, kde bydlím ještě s kolegou a kolegyní na ubytovně-jako na intru. Vadí mi, že jsem odloučená od rodiny, od mého pejska, a že se nemůžu pást u našich a u babiček na zahradě, když je všude plno ovoce a zeleniny. O víkendu jsem vždy tak unavená, že jen vyperu a kolikrát ani nestihnu všechno vyžehlit a uklidit a už zase jedu směr Praha.
Jsem ráda, že půjdu na mateřskou, protože tohle nemá budoucnost. Kariéristka nejsem.
Taky myslím, že se tady dost odbývám s jídlem. Tak mám špatné svědomí.
Mamka mi radí, ať jdu co nejdříve na neschopenku, jenže když jsem to nadhodila gynekologovi, jestli bych potom mohla jít domů dřív /až budu mít větší břicho/, nějak mi na to vůbec nezareagoval.
Zkusím to ještě přes obvodní, která ví, že mám velké problémy se zádama a dřív nebo později budu stejně muset hodně ležet kvůli bolestem.
Plánuju si, že bych domů odešla asi už koncem září.
Doma to bude dlouhé, ale lepší než nervy v práci a nepravidelný styl života. Dělám účtařinu dvěma francouzským firmám a někdy je to fakt na zbláznění.

Ještě k Petře,
měli by se asi pít hodně minerálky nebo ředěné džusy,
čaj určitě v přiměřeném množství taky neuškodí.
S bylinkovýma ale opatrně!
Já samozřejmě, když už něco vypiju, tak jedině nějakou hnusnou barvenou limonádu. Chudák mimčo.
To se musí změnit.

Ještě k břichu. Myslím, že jsem přibrala tak 1 kg,
protože teď víc jím. Po jídle mám dost velké břicho a trochu se mi vše jakoby vyklání dopředu. Takže když se pořádně najím nebo napiju a vezmu si něco upnutého na sebe, myslím, že 5 z 10 lidí zjistí, že asi těhotná jsem. Je to dost brzy, ale v rodině jsme prostě všechny ženský takový rodící typy-"Venuše", akorát já jsem totálně bez prsou a štve mě, že se mi ani teď vůbec nezvětšily.

Zatím ahoj všem. Sylva
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Ahoj holky Věra, 10+2 25.7.2001 9:2
*Re: Ahoj holky Sylva, 10+3 25.7.2001 12:14
**Re: Ahoj holky Věra, 10týden 25.7.2001 13:32
***Re: Ahoj holky Sylva,22let,11.týden 25.7.2001 14:13
****Re: Ahoj holky Věra, 10+3 26.7.2001 8:26
*****Re: Ahoj holky Sylva,22let,11.týden 26.7.2001 9:53
******Re: Ahoj holky Jarka, dvě dcery 26.7.2001 10:52
*******Re: Ahoj holky Věra, 10+3 26.7.2001 11:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.