| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

27.3.2000 15:15:23 Lucka, prvně těhotná

otvírací hodiny MŠ

Když čtu uvedené články, připadá mi, že pracovat a mít dítě ve školce znamená permanentní stres a strach, že své dítě nestačím včas vyzvednout.Jsem zatím v polovině těhotenství ale protože předpokládám, že se budu muset živit prací i jako matka, zajímají mě informace o školkách a podobných zařízeních. Co mě fascinuje je fakt, že všechny MŠ o kterých jsem slyšela, končí v 16 hodin! Já pracuji v zahraniční firmě od 9 do 17.30,pokud bych svého zaměstnavatele ubrečela na 8 ráno, stejně neskončím dřív jak v 16.30. Stejně jako většina mých kamarádek, která pracuje v soukromých firmách v kancelářích! Jenže ty to mohou řešit babičkami. Já bohužel ne. Tak mi teda není jasné, pro koho vlastně mateřské školky jsou. Pokud mi někdo vysvětlí, že pro dítě je lepší vstávat v šest a ve čtyři být s mámou, tak to jako důvod uznávám. Není ale současná otevírací doba školek jen přežitek z dob, kdy se v kancelářích dělalo od sedmi? Anebo je to pohodlné pro paní učitelky? Nebo pro koho teda? A je v Praze aspoň jedna školka otevřená i později?
Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
otvírací hodiny MŠ Lucka, prvně těhotná 27.3.2000 15:15
*Re: otvírací hodiny MŠ Stáňa(39)+Ondra(6) 27.3.2000 15:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.