| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

péčé na šestinedělí

Před třemi měsíci jsem rodila ve Fakultní nemocnici v Krči své již třetí dítě. Porod není nic lehkého a pokaždé je to úžasný a vysilující zážitek. Ale o čem chci psát, je péče na šestinedělí. Jsem z malého města a poprvé jsem rodila v Praze a tento zážitek mne velmi překvapil. Ačkoli jsem neležela na nadstandartu, péče jaká mi byla věnována, čistota prostředí a hlavně přístup sester (až na malé vyjímky - sestra Králíková) byla na výborné úrovni. Proto bych chtěla velmi poděkovat za velmi pěkné chování všem a v první řadě staniční sestře šestinědělí (i když přísná, ale laskavá a spravedlivá). Velmi tedy doporučuji přivést miminko v tomto ústavu mateřství, který má toto jméno právem. Lucie
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
péčé na šestinedělí lucka, tříměsíční adélka 29.6.2001 22:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.