| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

26.6.2001 5:20:40 Jarka, dvě dcery

Pro Lukáše

Ahoj Lukáši, já jsem se ani neurazila, ani se na tebe nezlobím. Jenom jsem reagovala na tvůj příspěvek.
Máš pravdu v tom, že každý reagujeme podle toho, jak to cítíme, ale i podle toho, v jakém se zrovna nacházíme rozpoložení. Potom člověk něco napíše tak, že to vyzní třeba trochu jinak, než bylo myšleno. A navíc - to psané slovo má jednu velkou nevýhodu proti přímé konverzaci. Když s někým mluvíš přímo, vidíš, jak se tváří, jestli se usmívá, nebo mračí, což v písemném projevu nejde. Takže člověk něco píše, přitom se třeba usmívá a použije trochu nadsázku, ale napsané to potom vyzní někdy trochu neomaleně. Jsem ráda, že se ti mé příspěvky líbí. Rohodně se z této diskuze nikam neuklízej. Mužských je tu málo a ona ta konfrontace je přínosem pro obě strany. Přeju ti šťastné manželství, spokojenou ženu a veselá dítak - i to, které se teprve narodí. Měj se hezky. Jarka :o))
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pro Lukáše Jarka, dvě dcery 26.6.2001 5:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.