| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

17.6.2001 8:15:20 Marie, dcera 9 měsíců

Dovolená

Ahoj.
Příští rok bychom rádi vyrazili na zahraniční dovolenou i s naší - v té době skoro dvouletou - holčičkou. Už teď si se značným předstihem vybíráme abychom toho věděli co nejvíc. Ráda bych se ale zeptala na váš názor, případně také osobní zkušenosti. Chtěli bychom totiž navštívit buďto Turecko nebo Tunisko - Djerbu (k té se přikláníme spíše). V zájmu toho nejlepšího pro naši malou jsme připraveni zaplatit drahý hotel (pro mne je to tak trochu záruka kvality), ale i tak nás známí zrazují, protože prý koho znají, vrátil se (specielně z Tuniska) se střevními potížemi. Na druhou stranu jsem se dočetla, že je tam prý čisté moře a jedinečné klima, na náš ekzém jako dělané. Samozřejmě bych nerada strávila celou dovolenou na oné místnosti, ale zdá se mi, že negativní zkušenosti se šíří jako epidemie, zatímco ty kladné zapadnou, protože jsou "obyčejné". Pokud jste někdo absolvoval dovolenou v jedné z těchto zemí s tak malým dítětem, budu ráda, když se se mnou podělíte o Vaše zkušenosti (když přidáte i cestovku, příp. hotel, bude to bezva).
Všem moc děkuji!
Marie
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Dovolená Marie, dcera 9 měsíců 17.6.2001 8:15
*Re: Dovolená Zdenka + dcerka Zdenka 2 roky 19.6.2001 22:56

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.