| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dovolená

 Celkem 2 názorů.
 Marie, dcera 9 měsíců 
  • 

Dovolená 

(17.6.2001 8:15:20)
Ahoj.
Příští rok bychom rádi vyrazili na zahraniční dovolenou i s naší - v té době skoro dvouletou - holčičkou. Už teď si se značným předstihem vybíráme abychom toho věděli co nejvíc. Ráda bych se ale zeptala na váš názor, případně také osobní zkušenosti. Chtěli bychom totiž navštívit buďto Turecko nebo Tunisko - Djerbu (k té se přikláníme spíše). V zájmu toho nejlepšího pro naši malou jsme připraveni zaplatit drahý hotel (pro mne je to tak trochu záruka kvality), ale i tak nás známí zrazují, protože prý koho znají, vrátil se (specielně z Tuniska) se střevními potížemi. Na druhou stranu jsem se dočetla, že je tam prý čisté moře a jedinečné klima, na náš ekzém jako dělané. Samozřejmě bych nerada strávila celou dovolenou na oné místnosti, ale zdá se mi, že negativní zkušenosti se šíří jako epidemie, zatímco ty kladné zapadnou, protože jsou "obyčejné". Pokud jste někdo absolvoval dovolenou v jedné z těchto zemí s tak malým dítětem, budu ráda, když se se mnou podělíte o Vaše zkušenosti (když přidáte i cestovku, příp. hotel, bude to bezva).
Všem moc děkuji!
Marie
 Zdenka + dcerka Zdenka 2 roky 
  • 

Re: Dovolená 

(19.6.2001 22:56:58)
V Tunisku jsem byla žádné potíže jsem neměla ani já, ani nikdo okolo. Protože se mi tam líbilo a přijde mi, že se dá pořídit relativní luxus za málo peněz (a podle mne je to místo, kam se dá jet na dovolenou s malými dětmi) tak se chystám s dcerou (a asi vezmeme i babičku) cca v září - pokud to finančně zvládnu. Co si pamatuji onehdá jedno čtyřleté děcko s námi absolvovalo i výlety do pouště, včetně dlouhých přejezdů a jízdy v jeepech po oázách a bylo v naprosté pohodě.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.