| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

Re: letadlo

Vloni jsme byli s naším tehdy 8 měsíčním synem v Mexiku. Letěli jsme 9 h do NY a potom dalších cca 5 hodin do Cancunu.Měli jsme v letadle ČSA postýlkú, o kterou je dobré zažádat při rezervaci letenky, bez které by to bylo o 100% složitější. Myslela jsem jak bude Adam spát , ale až na krátkou dobu byl vzhůru a vcelku v pohodě. Na druhém úseku již téměř celý let, vzhledem k pokročilé době prospal. V letadle ČSA jsme dostali dět. výživu a nějaké hračky. Ještě jsem ho tou dobou kojila tak v nouzi nejvyšší byl přiložen. Cestu, pobyt v Mexiku i čekání na letišti myslím snášel lépe než já s manželem. Je dobré mít sebou lahvičku či dudlík pro uklidnění. Velkou výhodou bylo, že nebyl ještě téměř mobilní. Asi letět o měsíc později byl by to problém.
Nyní čekám druhé dítě. Termín porodu je v dubnu. O prázdninách bychom chtěli s manželem a miminkem letět do Thajska. Staršího syna necháme raději babičkám.
Cesty bych se nebála, pouze v případě, že Vaše dítě již chodí a je čilé obávala bych se poněkud. Přeji štastnou cestu. Pokud máte nějaký dotaz přikládám email adresu.
Dana
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
letadlo Jitka Fisherová, 1 syn 12.3.2000 21:34
*Re: letadlo Irena Savic, dcera 2 a půl roku 13.3.2000 21:4
*Re: letadlo Vanda, dcera Nora 13.3.2000 22:10
*Re: letadlo Dana Štěpánková, druhé dítě na cestě 17.3.2000 22:37
*Re: letadlo Renata Štefaničová (2 mrňata) 21.3.2000 21:47

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.