| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

30.5.2001 10:29:26 Alena

Manžel se dal na automaty

Strašně špatně se mi píše o mém problému, ještě hůř se o tom mluví. Manžel se dal na hraní automatů a já nevím, co s tím. Začalo to pozdními příchody domů, o kterých nechtěl mluvit. Pak chvíli klid. Zase pozdní příchody, o kterých mi nakonec sdělil, že hraje na automatech a že s tím přestane. Měsíc byl klid, ale mám pocit, že už zase hraje. Peněz vydělává dost a tak na "jídlo" ještě máme. Ale potřebujeme splácet půjčku na barák, chtěla bych jet na dovolenou třeba k moři ... Navíc při dcerce stále pracuji. Když si uvědomím, že on prohraje můj měsíční výdělek za pár her?! Ten čas bych mohla trávit s naší holčičkou. Mám ho moc ráda, ale stále víc se odcizujeme. Strašně se této závislosti bojím. Jak dlouho mu mám dávat další šance, aby přestal? Mám se sbalit a s malou utéct co nejdál? Nebo se mám odstěhovat jenom na čas, aby zjistil, že to myslím vážně?
Prosím poraďte. Nechci se zachovat sobecky, ale já se toho vážně bojím. Alena
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Manžel se dal na automaty Alena 30.5.2001 10:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.