| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

25.5.2001 22:35:48 Markéta

Re: porod v Krci

Chodím do Krčské porodnice na předporodní kurzy. Bohužel nejsou takové jako jsem si představovala,
více informací jsem si vyčetla z knihy Partner u porodu. Hlavně tam chybí praktická příprava rodičky na porod, myslím tím dýchání, tlačení, úlevové polohy. Mnoho maminek na tyto kurzy chodí z důvodů, že mají rizikové těhotenství a nemohou cvičit. Také nás vzali jen na porodní sály, ale lůžkové oddělení a nadstandarty nám neukázali. Ostatní těhulky se ale divili, že nám neukázali porodnici celou. Já tam rodit nechci, i když mi můj doktor nabídl, že mi zajistí tu nejlepší odbornou péči a slíbil i nadstandart. Sice by mi to stálo nějaký úplatek, ale nechci rodit
na zádech a v Krči je možnost rodit jen v klasické poloze.
Přitom tam mají v rohu přímo na porodním sále porodnickou stoličku, ale prostě na ní se rodit nesmí !!!
Ostatní těhulky se ale divili, že nám neukázali porodnici celou.

Markéta
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: porod v Krci Markéta 25.5.2001 22:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.