| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

13.3.2000 22:05:22 Lucka (1,5 chlapeček)

Re: Vadí mně, že se synek narodil cisařským řezem

Naprosto Vás chápu. Já rodila císařským řezem ve 30-tém týdnu těhotenství dvojčata z nichž jedno se nepřežilo (problém již v těhotenství).
Teď rodila má přítelkyně přirozeně a můžu se přiznat, že jsem ji docela záviděla.
Třetí den po porodu doma, zdálo se, že v pohodě. To trpění, které měla bylo alespoň aktivní.
Já si nejméně 12 hodin po operaci připadala na umření a nejvíc mi vadila úplná pasivita.
Takové ty řeči buďtě ráda, že máte alespoň jedno dítě jedno jak, nesnáším. Samozřejmě jsem ráda, ale jedno mi pořád chybí a navíc se díky císaři snížila zase pravděpodobnost normálního porodu u druhého dítěte.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Vadí mně, že se synek narodil cisařským ... Jorga, syn 3,5 roku 13.3.2000 19:50
*Re: Vadí mně, že se synek narodil cisa... Jorga 13.3.2000 19:51
*Re: Vadí mně, že se synek narodil cisa... Lucka (1,5 chlapeček) 13.3.2000 22:5
**Re: Vadí mně, že se synek narodil ci... Jorga, syn 3,5 roku 20.3.2000 17:56
***Re: Vadí mně, že se synek narodil ... Jana, 28 let, zatím bezdětná 27.3.2000 15:10
*Re: Vadí mně, že se synek narodil cisa... Iva 27 let + Péťa 20 dní 23.3.2000 21:0

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.