| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

Re: Klokanka ANO či NE - ANO!

Milá Romano,
klokanku Ti mohu velice doporučit. U první dcery jsem ji používala zhruba od 3-4 měs., radila jsem se o tom i s ortopedem a ten byl jednoznačně pro, sám prý tak "odnosil" své děti. Kočárek jsem sice používala víc, ale klokanka se mi osvědčila hlavně při kratších vycházkách tam, kde je hodně překážek - schody apod., a při cestách do přírody, kam by se člověk jinak nedostal. Je pravda, že spícímu miminku je asi lépe v kočárku, kde má větší pohodlí, ale manžel i na tohle vymyslel fígl: jednoduše si klokanku místo na břicho navlékl přes rameno a Danulku nesl coby "kabelku". Dcerka spala v pohodlné poloze a ještě pobavil kolemjdoucí. Když jsem nosila Danulku v klokance, tak jsem taky oceňovala vzájemnou blízkost - mohla jsem si s ní povídat, k tomu jí legračně pohupovat apod., malá byla vždy spokojená. Nemusíš si dělat starost ani s přespřílišným oblékáním - dítě se nese přímo na Tvém těle a tak je vyhříváno. Když se mi přece jen zdálo, že je Danielce zima, jednoduše jsem si jí zapnula do bundy... Zkrátka klokanka se mi osvědčila a mrzí mně, že druhá dcerka "věk klokanky" propásla teď přes zimu, takže ji moc neužila.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Klokanka ANO či NE Romana 10.3.2000 21:42
*Re: Klokanka ANO či NE - ANO! Daniela, 2 dcery - 2 roky, 8 měs. 11.3.2000 22:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.