| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

2.6.2022 18:13:12 Pole levandulové

Kde koupit plastovou fólii, která drží statickou elektřinou?

Zdravím všechny, a protože jste mi tady tento týden pomohli/y s výběrem sušičky, zkouším další dotaz. Potřebovala bych koupit průhlednou, tenoučkou fólii, která se přichytí na povrch jen statickou elektřinou. Znám jí jako ochrannou fólii třeba na telefonech při nákupu nebo na kování kabelek, nemá to zespoda samolepicí vrstvu, jde to snadno odlepit a když se to v ruce roztáhne, chová se to trošku gumově. Hledám to na netu a pořád to na mně vyhazuje silné fólie k tunění sprchového koutu s roztodivnými vzory, ale já bych potřebovala tenkou, průhlednou, s možností stříhnutí si jí do tvaru.
Tak nějak tuším, že by to mohli prodávat spíš velkoobchodně, pro výrobce něčeho, ale nemůžu nic najít. Nesetkal jste se s tím někdo, prosím?
Potřebuji to v malém rozměru jako ochranu na přední stranu kytary pod ozvučnou díru, proto to nesmí lepit, aby se nezničila politura. Včera nám to doporučil pan kytarář, ale sám nevěděl, kde to koupit, měl jen nějaký podarovaný odstřižek od jiného kytaráře z mezinárodního veletrhu. Klidně bych toho koupila roli, počítám, že se to bude měnit často, případně se o to syn podělí se spolužáky.
Děkuji, pokud mi někdo nasměrujete.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Kde koupit plastovou fólii, která drží s... Pole levandulové 2.6.2022 18:13
*Re: Kde koupit plastovou fólii, která ... Půlka psa 2.6.2022 18:43
**Re: Kde koupit plastovou fólii, kter... Pole levandulové 2.6.2022 19:21
***Re: Kde koupit plastovou fólii, kt... Vaitea 2.6.2022 20:12
****Re: Kde koupit plastovou fólii, ... Pole levandulové 2.6.2022 22:16
*Re: Kde koupit plastovou fólii, která ... Jojona 2.6.2022 19:35
**Re: Kde koupit plastovou fólii, kter... Pole levandulové 2.6.2022 19:50
***Re: Kde koupit plastovou fólii, kt... Vranice 2.6.2022 20:13
****Re: Kde koupit plastovou fólii, ... Pole levandulové 2.6.2022 22:6
*Re: Kde koupit plastovou fólii, která ... Vranice 2.6.2022 19:44
*Re: Kde koupit plastovou fólii, která ... TaJ 2.6.2022 22:43
**Re: Kde koupit plastovou fólii, kter... Pole levandulové 3.6.2022 10:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.