| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

16.5.2001 15:57:11 Lucka (20)

Životní prohra

Jsou to už skoro tři roky. Seznámila nás kamarádka na diskotéce. Byla to možná moje chyba, že jsem se nechala tak snadno "sbalit". Pak mi to vyčetl. Měl za sebou rozchod po tříletém vztahu. Asi jsem byla onou náplastí na bolístku. Tři dny jsem byla zavřená v pokoji a utápěla se v slzách, ale byla jsem natolik hrdá, že jsem za ním nešla. Prostě jsem pochopila, že o mě už nemá zájem. Dosáhl svého - vyspal se se mnou. Byla to moje životní prohra, veliká chyba, že jsem se nechala umluvit. Nechtěla jsem to, ale nakonec jsem svolila. Oblékl se a řekl mi, že se nechce vázat, že teď nechce žádný vážný vztah. Bylo mi nanic, z něho, ze sebe sama. Trvalo to rok, než to přebolelo. Pak přišel Tomáš, můj spolužák ze základní školy. Je citlivý, chápavý, tolerantní a hlavně mě má opravdu rád. Chodíme spolu rok a půl. Lékař mi doporučil kvůli zdravotním problémům otěhotnět a Tom bez váhání prohlásil, že do toho půjde se mnou. Zařizujeme domácnost a pomalu se chystáme na rodičovské povinnosti. Věřím, že nám to vydrží.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Životní prohra Lucka (20) 16.5.2001 15:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.