| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

11.3.2000 11:04:08 Lenka+Ondra (1rok)

Re: Výživa

Milá Ivo,
měla bych asi předeslat, že jsem zastáncem názorů MUDr. Fořta, a proto jsem Ondrovi žádné citrusy ještě nedala. Se zeleninou jsme ale měli stejný problém, i když o něco později. Nejprve jedl vše, co jsem mu sama uvařila (mrkev, cuketu, květák, celer, špenat, brokolici), později jen kupovanou zeleninu a teď se zdá, že mu vyhovuje zelenina už jen na kousky, které může kousat.
Co se týká chleba, pro poměrně vysoký obsah soli jsem ho zařadila až asi v 11-ti měsících a to jen malých dávkách. Do té doby jsme se učili kousat na kukuřičných tyčinkách (sůl je tam taky, ale jen málo).
Ze sýrů jsou pro děti nejvhodnější Lučina, žervé a tvrdé sýry (ne příliš slané a bez plísní).
Ahoj Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Výživa Iva Venclová 9.3.2000 9:58
*Re: Výživa Lenka+Ondra (1rok) 11.3.2000 11:4

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.