| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Babičky a dědové

Babicka

Prosim poradte, mam problem s vlastni dcerou a vztahem k jejim dvema dceram a jejimu muzi. Myslim si, ze presto ze jsem zamestnana a funguji jako hlidaci babicka, bydli ode mne 20 km a druha rodina synova v jinem meste stejne daleko a maji syna je my neustale dcerou predhazovano, ze davam prednost synove rodine. Ja je navstevuji az ted kdyz maji syna /9 mesicu/ jeden den v tydnu na dve hodiny. U dcery byvam kdykoli zavola, ze potrebuje pohlidat /dcerky 2 a 5 let/. Ja mam vsechna sva vnoucata velmi rada a rovnez i sve dve deti. Ke snase a zetovi vztah jeste hledam, ale to je na delsi povidani. Dcerou je mi vytykano, ze prijedu jen kdyz jsou deti zdrave, ale ja jezdim i v jejich nemoci, dcera jakoby vnimala jen to co chce. Problem je jeji muz, ktery pracuje v obchode od rana do vecera a ma tezce nemocnou matku, kterou v nemocnici casto navstevuje. A mne je potom vycteno, ze zrovna ten den nemohu prijet.
Jsem z toho nestastna protoze mam vsechny rada, ale myslim si ze mam pravo i na svuj zivot. Manzel pracuje jako montazni delnik a neni v tydnu doma.
Prosim o vase nazory.
Diky
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Babicka Dasa Saskova, dve dospele deti, tri vnoucata 9.5.2001 8:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.