| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

19.3.2003 22:05:34 zen

Re: Ridicak

No holky vy mi teda davate.Jeste ,ze vas tady mam.Tak ja ted zjistim,ze jezdim nelegalne.No to mam fakt radost.Ja byla do ted tak v
klidu.Pamatuji ,ze jsem se byla ptat,jestli si budu muste delat novy ridicak.Mne vubec nenapadlo se zeptat ,jak dlouho ten mezinarodni plati.Tady je videt,jak je Rodina uzitecna.

Jani,
dekuji za upresneni.Tu knihu doma mam,ale zatim jsem ji odkladala.Uz se na vas s Luckou moc tesime!!!V tomhle pocasi si alespon holky trochu vyhraji.

Gabi,
je to fakt sranda.Budu se muset do toho pustit,ty vis ,ze tady bez auta to nejde.Co tyce anglictiny,tak to dam dohromady.Nepripada ti to te nemcine dost podobne.Mne v zacatcich nemcina hodne pomohla.Ja se desim te jizdy.Pamatuji kdyz jsem delala ridicak doma ,tak jsem byla strasne nervozni a to pak clovek dela koniny.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Holandsko.... Jana Z. 19.3.2003 19:44
*Re: Ridicak zen 19.3.2003 22:5
**SOS!!!!!!!!!!! Sylva 19.3.2003 22:47
***Re: SOS!!!!!!!!!!! Petra,syn 2,5 24.3.2003 22:40
****Re: SOS!!!!!!!!!!! Sylva 25.3.2003 0:4
*Re: Holandsko.... Martinakei 20.3.2003 8:9
**Re: Holandsko......a zpravy, ctvrtec... Jana Z. 20.3.2003 8:12
***Re: Holandsko......a zpravy, ctvrt... Martinakei 20.3.2003 8:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.