| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

2.5.2001 9:01:39 Pawlí.

KDE RODIT? Kradno, Neratovice...a tak.

Zdravím všechny současné i nastávající maminky.
Už jsem se tu kdysi promítla, ale od té doby čas značně pokročil. Právě dnes slavíme 31. týden těhotenství a tak myslím že už je pomalu čas se rozhlížet po rozumné porodnici, kde by brali ohled jak na budoucího potomka, tak na mou maličkost. Nejrozumnější mi prozatím přijde porod do vody, přirozený přechod z jedné vody do druhé, nepřímé světlo atd. ale ráda si nechám poradit. Bydlíme na Kladně, které má Bohužel, pokud jde o porodnici, dosti příšernou pověst (pokud má některá z vás jinou zkušenost potěšte mě prosím), rodila tam spousta mých kamarádek a vyprávějí horory. Při pozorném pročítání Rodiny jsem zjistila, že si hodně chválíte Neratovice, je to kousek od nás bylo by to prima. Máte někdo prosím kontakt a nebo zkušenost se kterou by jste mi usnadnili rozhodování? Předem děkuji všem. Ahojky Pawlí
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
KDE RODIT? Kradno, Neratovice...a tak. Pawlí. 2.5.2001 9:1
*Re: KDE RODIT? Kradno, Neratovice...a ... Jitka (2 kluci) 2.5.2001 15:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.