| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.4.2001 9:19:36 Simona, dcery 3 a 13 let

Re: Jízda na kole v časném těhotenství

Ahoj
připojuji se k tomu, že nevidím s jízdou na kole žádný problém, pří obou dcerách jsem jezdila na kole až do porodu. Bydlím na malém městě a tak je tu kolo vedle auta (drahé) jediným dopravním prostředkem. Než bych někam (zvláště u druhé dcery, která je narozená 30.7.) šlapale vedrem pěšky, bylo kolo příjemné a rychlé. Jezdila jsem do neděle, v pondělí jsem šla do porodnice, dcera se narodila ve středu (3.65 kg, takže žádné mrně) a v pondělí nás pustili domu. A jelikož jsem díky šikovnosti porodníka nebyla vůbec šitá, v úterý jsem na kole - ke zděšení všech sousedek - jezdila nanovo. Když měla dcera 5 týdnů, začala jsem jezdit i s ní v klokánkovi. A na sedačce jezdí od cca 10 měsíců dosud. V létě podnikáme výlety okolo 15 km (nejsem žádný velký sportovec) a malá to má moc ráda. Jenom varuji - naučte dítě, že má na kole raději mlčet. Dcery to často odnesly kašlem, když ve studenějším vzduchu na kole povídaly. Mám sedačku vpředu na řidítkách a tak chytají ledový vzduch rovnou do pusy. Jezdíme na něm totiž celoročně, vynechávám jen dobu, kdy je moc sněhu.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Jízda na kole v časném těhotenství Hana 25.4.2001 8:28
*Re: Jízda na kole v časném těhotenství Jana 25.4.2001 10:50
**Re: Jízda na kole v časném těhotenst... Simona, dcery 3 a 13 let 26.4.2001 9:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.