| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

17.3.2003 16:42:23 Gabulina,Eliska a Alenka

Pondeli

Cau holky, tak jak se mate po vikendu? U nas bylo nadherne-v sobotu jarni pocasi a v nedeli leto-pres 20 stupnu. PARADA!!!!!
Teda jak si tady pisete o tech ridicakach, tak uz ted me z toho jima hruza. Ja porad jeste jezdim na mezinarodni ridicak, ale v lete mi bude koncit a to se uz setsakramentsky blizi.Taky s tim budu muset neco udelat. No moje anglictina je vice prachbidna a tak jsem sama zvedava, jak to potom dopadne. Nastesti oproti Evrope tu mam vyhodu, ze tady v Americe jsou silnicni pravidla silene jednoducha, vsude na krizovatkach jsou semafory nebo stopky, zadne hlavni a vedlejsi silnice a kdyz je krizovatka nejaka nebezpecnejsi, tak je na kazde silnici stopka a plati, kdo prvni prijede ten prvni jede[v pravidlech je sice neco o pravidlu prave ruky jako u nas, ale nikdo to tady nedodrzuje]. Jinak hlavu vzhuru vsem, ktere delate ridicak vickrat, ja jsem ho v CR taky delala nadvakrat!!! Pri jizdach mi vzdycky ucitele rikali, ze jak udelam testy, tak jizdy mam v pohode. Testy jsem udelala a na jizdach jsem mela takovou tremu, ze kdyz na me policajt zezadu zarval :pozor stopka, tak jsem slapla na plyn a velkou rychlosti tu stopku profrcela. Dnes jezdim silene rada a i chlapi rikaji , ze dobre. Jenom me tady stve, ze misto mensiho auta mame takovy korab silnic[pro 7 lidi] a na silnici je to auto dost tezkopadne[ale zase pro rodinu perfektni], takze si uzivam, kdyz mi kamarad obcas pujci sveho Forda. A jeste me stvou ty automaticke prevodovky, jiste je to pohodlnejsi[minuly tyden jsem to zrovna ocenila, protoze jsem si na nakupech pekne vyvalila nohu v kotniku , bolelo to jako cert a bez te jedne nohy bych se domu s normalni prevodovkou nedostala-neseslapla bych spojku], ale porad mi pripada, ze tomu autu neco chybi.
Hura, hura, hura dnes vyrazime do obchodu omrknout ceny stavebniho materialu a v sobotu se tady neco zacne dit!!! Jenze jak ted roztaval snih, vsude zustalo bahno a nas dvorecek je hrozny a tak ted premyslime, jestli se nejdriv pustit do vnitrku domu nebo vydlazdit dvorek. No uvidime, asi zvitezi v prvni rade ten dvorek , protoze jak je trosku teplo, tak tam chce byt Eliska cele dny a vypada hrozne[bez gumaku ani ranu]. Potom dam vedet, co tady budeme vyvadet.
Tak pro dnesek koncim, beru do ruky metr a jeste jednou vyrazim na dvorecek, at vim , co s nim udelame.
mejte se vsechny moc a moc pekne a uzivejte si nadherneho pocasi. Gabina
Odpovědět
Průběh diskuze (18 názorů)
Pondeli Gabulina,Eliska a Alenka 17.3.2003 16:42
*Re: Pondeli Jana Z. 17.3.2003 16:58
**Re: Pondeli Gabulina,Eliska a Alenka 17.3.2003 17:22
***Re: Pondeli Martinakei 17.3.2003 19:55
****Re: Pondeli Pavlina 17.3.2003 20:28
***** Re: Pondeli zen 17.3.2003 22:18
******Re: Re: Pondeli sally 17.3.2003 22:45
*******Re: Re: Pondeli Gabulina,Eliska a Alenka 18.3.2003 4:30
********Re: Re: Pondeli sally 18.3.2003 18:10
******Re: Re: Pondeli - B.C.vodi... Jani, TP 2.6.06 (31tt) 19.3.2003 7:28
****Re: Pondeli Gabulina,Eliska a Alenka 17.3.2003 21:54
****Baden-Baden Janina&2 20.3.2003 10:38
*****Re: Baden-Baden Martinakei 20.3.2003 16:10
*ridicak pro GABINU Janina&2 20.3.2003 10:35
**Prosim o radu.........take kvuli rid... Hanca 20.3.2003 13:55
***Re: Prosim o radu.........take kvu... Jana Z. 20.3.2003 14:54
*ridicak pro GABINU Janina&2 20.3.2003 10:36
**Re: ridicak pro GABINU Gabulina,Eliska a Alenka 20.3.2003 15:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.