| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

16.3.2003 10:42:18 Žaba (Darek, Alan a Dora)

Re: :)

Ahoj,
na ten UTZ srdce se někdy chodí a někdy ne - někteří doktoři posílají automaticky, ale neměli by (pokud to správně chápu), automaticky se posílá fakt jenom na 3 UTZ. Pošlou Tě, pokud se jim něco nezdá, a taky tehdy, když tam pořádně nevidí, ti srdcaři by měli mít lepší přístroje. Takže klid, pokud Tě doktorka neposlala, znamená to, že je to OK.
Co se týče těch nákupů a "hnízdění" - jedna moje spolužačka měla v těhotenství strach, že bude špatná matka, protože "nehnízdí" a je zažraná do práce, tak si přála sejít se s náma ostatníma holkama ze třídy, co jsme už měly děti, aby ji to prý motivovalo. No, když strávila odpoledne na pískovišti, kde se děti mlátily lopatičkama do hlavy, některý brečely, další se praly, pár jich utíkalo pryč a jiné se zase věšely na maminky a nechtěly se od nich hnout, tak se svalila na lavičku, protočila oči nahoru a jenom vzdychala, že si to teda fakt nedovede představit, a že to asi nebyl dobrej nápad chtít vůbec ňáký dítě, že to nezvládne a že si původně myslela, že bude chtít dvě, ale že teď vidí, že to jedno bude bohatě stačit :-). No, a dneska? Dneska dělá, co může, aby měla druhý, ráda by pak i třetí, okolo toho, co má, s láskou kmitá... Ono se to srovná :-).

Žaba
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
:) Aprilmouse 15.3.2003 18:2
*Re: :) Martina+Madlenka+Kačenka 15.3.2003 20:27
*Re: :) Žaba (Darek, Alan a Dora) 16.3.2003 10:42
**Re: :) Dina 16.3.2003 15:19

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.