| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

27.4.2005 15:47:18 Jana Z.

Re: Tak nevím

Janino,

clovece ja Ti nevim jestli jsem nejak procitla..proste jsem hodne veci doma slysela, opravdu o necem premyslela az na stredni...taky jsem uz v te dobe byla mezi lidmi, kteri mi mohli dat dalsi info - bud ve skole, nebo od 8tridy strelnice...nebo moje jezdeni na jeden tabor (dnes asi skautsky:-)) od mala az do mych asi 20 (to uz jako vedouci ci zdravotak)- behem roku jsme vzdycky vymysleli nejaky program na leto, ktery bude pro nas a deti zajimavy a zaroven projde cenzurou (obcas jsem museli prepsat popis nasi celotaborove hry aby pasovala vice na nejake budovatelske cile a vychovu mladeze;-))..
.. byla to parta lidi, ktera si to fakt uzivala vytvorit pro deti jiny svet na 3tydny,hrali jsme si asi jeste vice nez ty deti;-))..
A tam se po vecerech toho semlelo:-))

Jednou jsem se omylem dostala asi v 7.tride na fakt pionyrsky! tabor - kde se nastupovalo rano a vecer v kroji (ja ho samozrejme ani nevlastnila)...psala sem zoufale domu ze chci PRYYYYC, bojkotovala jsem program, odmitala jsem se zucastnovat ruznych soutezi ala CSSR SSSR pratelstvi apod, vyhrozovali mi, ze mne poslou domu a ja se fakt modlila at to udelaji:-))) uzila jsem si tam i par rvacek, jelikoz mi nadavaly jine deti, ze jim bojkotuju jejich uzasnou soutez o vzorneho a cestneho pionyra...no vlastne tohle bylo asi poprve, kdy jsem fakt byla na mrtvici:-))

a doma bylo od mala takove to " a ve skole to nerikej", nebo "babi, co ji to rikas, to je o zlatou mriz":-)) apod;-)

Nebo obcasne nevrle reakce na nejake moje snahy ze skoly (jako jeste mensi) - treba moje nadsene kresleni Aurory v prvni tride, popr pozdeji snaha obliknout si taky tu sukynku a satecek - i kdyz jako mensi jsem si to doma nekolikrat vybrecela, pujcila si ve skole onu sukenku;-)), ale cim starsi tim mi to vice a vice dochazelo..


jana
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Streda.. Jana Z. 27.4.2005 8:19
*Re: Streda.. JaninaH 27.4.2005 10:32
*Re: Streda.. JaninaH 27.4.2005 10:34
**Tak nevím AlaKs 27.4.2005 11:23
***Re: Tak nevím Jana Z. 27.4.2005 13:28
****Re: Tak nevím JaninaH 27.4.2005 14:36
*****Re: Tak nevím Jana Z. 27.4.2005 15:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.