| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

27.4.2005 14:36:54 JaninaH

Re: Tak nevím

Jano,
to je hrozné, jak lze přijít při práci k infekci. Nejlepší je snad nic nedělat.
Diskuse se posunula k docela zajímavé debatě o tom, kdo kdy "prokouknul". Docela by mě zajímalo, jak to bylo třeba u tebe.
Álo,
mně by mladší nevadil :-))) Proč tobě jo? Vzpomeň si na Dandynu, co sem chvíli chodila, tam dokonce došlo i na miminko (docela by se mi hodilo se zbavit miminkovských věcí ze sklepa :-). Na druhou stranu, když jsem si pročítala diskusi Děti rozvedených rodičů, vstávaly mi vlasy hrůzou na hlavě. Když jsem četla, co Tince řekl přítel její matky první den, kdy u nich byl, bylo mi do breku. Takovýho chlapa bych hnala svinským krokem, i kdyby byl třeba pozlacenej a kukuč měl jak ALI AMIRI.
Přeju hodně štěstí a hlavně dobru zábavu při virtuálním randění.
Já mám na odpoledně o zábavu postaráno taky - budeme pokládat nový koberec, který jsme včera koupili. Nám s manželem se líbí, ale Anna ho pokládá za absolutně nudný a nezajímavý. Prý nemám žádnou fantazii a smysl pro barvy. Má pravdu. Vždycky sním o vínovém nebo oranžovém, ale nakonec koupím zase béžový. Ale byl ve slevě, no nekupte to.
J.

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Streda.. Jana Z. 27.4.2005 8:19
*Re: Streda.. JaninaH 27.4.2005 10:32
*Re: Streda.. JaninaH 27.4.2005 10:34
**Tak nevím AlaKs 27.4.2005 11:23
***Re: Tak nevím Jana Z. 27.4.2005 13:28
****Re: Tak nevím JaninaH 27.4.2005 14:36
*****Re: Tak nevím Jana Z. 27.4.2005 15:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.