| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2002

25.4.2005 16:21:36 Jitka, Martin *22.4.2002

zprávy z prohlídky

Ahojte, přeju aspoň pěkný den, když máme venku tak uplakaně!!
Ráno jsme absolvovali tříletou prohlídku, Martínek to pojal partyzánsky- nepromluvil ani slovo!! Jen se šklebil, odvracel, odmítal veškerou spolupráci. Málem jsem si připadala jak děsná matka s debilním dítkem:-)))) Barvy nic, poslech nic, tvary nic, jedině ukázal větší obrázek k malinkému ( kytička, srdíčko...). Musíme po 2 letech na kardiologické přešetření, má stále malou šelest na srdci, tak jen na kontrolu. Naše (obří) míry: výška 1,06 m a váha 17 kg:-))))

Nakonec přece jen pronesl pár slov, a to ukazoval dr. sváho plyšového zajíčka. Pak ještě povykládal, že když mu hoří v pokojíčku, tak jde spát k mamině do postele. (Vysvětlení: asi se mu jednou zdál nějaký sen o ohni - stále kouká na Tom a Jerry nebo Pat a Mat, kde jsou scény s ohněm, a pak přijde k nám do postele se slovy: u mě v pokojíčku hoří!!!)
Ještě jsem dostala nadáno, že spí v noci s plínkou, ale dr. nemohla pochopit, že když má plínku, tak to vydrží až do rána, ale jak mu ji nedáme, tak je do rána počuraný. A že tedy máme počkat, jak bude tepleji a okamžitě odnaučit spát s plínkou. No, zrovna dnes to asi zkoušet nebudu....

Jdu teď k babičce pro něj, učila jsem dnes do půl třetí a předáváme si ho přes babičku. Tak mu musím vyčinit....

Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
zprávy z prohlídky Jitka, Martin *22.4.2002 25.4.2005 16:21
*Re: zprávy z prohlídky Lenka, Míša 4.4.2002 25.4.2005 16:45
**Re: zprávy z prohlídky Hanischa, Míša 22.4.02 25.4.2005 20:9
***Re: zprávy z prohlídky Lenka, Míša 4.4.2002 26.4.2005 17:10
****Zprávy z vesnice pani jedna 27.4.2005 14:28
*****Re: Zprávy z vesnice Lenka, Míša 4.4.2002 30.4.2005 20:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.