| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

18.4.2005 20:17:39 Moni+2

Re: pro Lyonku

Marus,
Ty jsi vystihla ty psy, na ktere jsem se ptala. Vlastne Mat je spis ostrazity a kdyz k nemu prijde pratelsky pes tak stoji, nehybe se a ocima se me pta co ma delat (asi podvedome citi, ze kricet by nebylo to prave), kdyz ho psik chce olizovat, chrani si oblicej (taky podvedome). No a kdyz toho psa nezname, mam strach a na druhe strane se citim trapne pred majitelem, ktery tvrdi, ze je hodny, nekouse a ma rad deti. Tak pak dame ocuchat ty rucky, jak psala Jana. Ted ale vidim, ze mi trapne byt nemusi, ze i vy, zkusene pejskarky radite opatrnosti. Kazdopadne vsem dik za nazory!
Co se navstevy rodiny tyce, souhlasim s Janou. Ma rodina (tedy manzova, spousta lidi) mazlila Matyska nejakych 12 hodin po porodu, v porodnici (minimalne 11 lidi, byly vanoce), to je bezne, nejakych infekci se opravdu bat nemusis, lide vedi, ze nemocni k mimi nesmi a kojene dite je vic imunni. Me vyhovovalo byt po porodu sama s manzou, ale spousta holek melo doma maminku nebo tchyni a byly za to vdecne. Nema cenu se s manzelem zbytecne hadat, spis promyslet, jak to udelat, aby to fungovalo a treba i ty jsi z toho neco mela. A propo brani pod raminky, kdyz vis jak na to, je to stejne setrne, nektere sestricky v porodnici tak novorozena mimca braly a ja jen nestacila valit kukadla (to bylo s prvnim ditetem). Ale neda mi reagovat na to spani mimin. Muj prvni kluk vytuhl v jakemkoliv prostredi, treba i na party s muzikou kolem. Zato druhy musi mit naprosty klid, coz mi dost vadi, protoze kvuli nemu nemuzeme delat spoustu veci co jsme mohli s prvnim. Kdyz je unaveny a neni klid tak rve a rve a rve. Strasne, neutisitelne a hlasite. Myslim, ze se to neda nijak "vychovat", tedy ja to zkousim od narozeni, je mu skoro 9 mesicu a nepovedlo se :-( Takze drzim palce at mas stesti na mimco, co nepotrebuje ke spani uplny klid!

Janino neprovokuj se sladenyma fotkama, nestiiiihaaaam! No ale musim prozradit, ze posledni "bratrsky" model je v barve cervene. Problem je v tom, ze ti mi dva cunici v tom nevydrzi cisti spolu ani 5 minut :o( A propo, Karo, meli v tom H&M neco, co by stalo za hrich?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
pro Janu Lyonka a Miriam 1.9.05 18.4.2005 15:23
*Re: pro Janu Jana Z. 18.4.2005 16:14
**Re: pro Janu Lyonka a Miriam 1.9.05 18.4.2005 16:27
***Re: pro Lyonku Moni+2 18.4.2005 20:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.