| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Most

17.4.2005 22:16:44 Haňule + Jakoubek

Pozdrav

Ahojte ve spolek,
tak se po týdnu zase hlásím.

Strávili jsme týden s taťkou v Roudnici, navštívili jsme tam plavání pro dětičky, ale docela mě to zklamalo. Koná se to přímo v plaveckém bazénu, ale bez zázemí pro dětičky, takže je oblékáte v šatně a jíst jim můžete dát v bufetu, ale bez možnosti si pohrát, zaklimatizovat se. Je tam docela velký bazének, takže i dětiček je tam více, napočítala jsem jich kolem 15, což mi připadá už docela dost i vzhledem k hluku. No, ale na druhou stranu jsem ráda, že máme alespoň kam jít, a že Jakoubek neztratí "kontakt" s vodou, když se mu teď moc plavat nechce.
Měli jsme jít zítra na plavání v Litvínově, ale jelikož se po tom očkování úděsně osypal a měl i docela vysoké horečky, tak mi to doktorka nedoporučila. Takže další pauza - další problém.
Taky jsme v Roudnici navštívili mateřské centrum - to bylo docela fajn, alespoň si Jakoubek pohrál s ostatníma dětičkama a já si měla s kým popovídat. Teď už se mi občas stane, že už i ve městě sem tam někoho pozdravím :-). Předtím jsem tam byla totální cizinec.

Jéé, to je román, tak budu raději končit, ať nechám prostor taky pro vás ostatní...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pozdrav Haňule + Jakoubek 17.4.2005 22:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.