| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pozdrav

 Celkem 1 názorů.
 Haňule + Jakoubek 


Pozdrav 

(17.4.2005 22:16:44)
Ahojte ve spolek,
tak se po týdnu zase hlásím.

Strávili jsme týden s taťkou v Roudnici, navštívili jsme tam plavání pro dětičky, ale docela mě to zklamalo. Koná se to přímo v plaveckém bazénu, ale bez zázemí pro dětičky, takže je oblékáte v šatně a jíst jim můžete dát v bufetu, ale bez možnosti si pohrát, zaklimatizovat se. Je tam docela velký bazének, takže i dětiček je tam více, napočítala jsem jich kolem 15, což mi připadá už docela dost i vzhledem k hluku. No, ale na druhou stranu jsem ráda, že máme alespoň kam jít, a že Jakoubek neztratí "kontakt" s vodou, když se mu teď moc plavat nechce.
Měli jsme jít zítra na plavání v Litvínově, ale jelikož se po tom očkování úděsně osypal a měl i docela vysoké horečky, tak mi to doktorka nedoporučila. Takže další pauza - další problém.
Taky jsme v Roudnici navštívili mateřské centrum - to bylo docela fajn, alespoň si Jakoubek pohrál s ostatníma dětičkama a já si měla s kým popovídat. Teď už se mi občas stane, že už i ve městě sem tam někoho pozdravím :-). Předtím jsem tam byla totální cizinec.

Jéé, to je román, tak budu raději končit, ať nechám prostor taky pro vás ostatní...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.