| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Sběratelství a soutěže

14.4.2005 21:43:31 Stáňa+Ondra (* r. 94)

Leros - Čaj pro kojící matky

Včera mi kamarádka přinesla hromádku Lerosů - Čaj pro kojící matky a já zjistila, že u těch nových foliových přebalů jsou dva typy. Liší tedy jen drobně, ale přece. První rozdíl je v materiálu - jedna folie je lesklejší, druhá spíš trochu matná. další rozdíly jsou na zadní straně - typ číslic u čárkového kódu (leskejší přebal je má drobnější), obdélník s adresou firmy (na lesklejší přebalu je podkladová barva světlejší) a obrázky hrníčků (lesklejší varianta je má uvnitř šeé, na té matnější jsou jen bílé). A teď koukám, že písmo na té lesklejší variantě jen s jakoby šedým stínem, matnější varianta ho má jen bílé.
Doufám, že jsem aspoň pro někoho objevila "Ameriku" ;-)
Bohužel tu od té matnější varianty sice mám pár kousků na výměnu, ale všechny jsou nahoře ustřižené :-( ... Ty lesklé mám otvírané na zasdní straně, takže nepoškozené.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Leros - Čaj pro kojící matky Stáňa+Ondra (* r. 94) 14.4.2005 21:43
*Re: Leros - Dětské čaje Stáňa+Ondra (* r. 94) 18.4.2005 21:32
**Re: Leros - Dětské čaje JanaK. 18.4.2005 22:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.