| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Leros - Čaj pro kojící matky

 Celkem 3 názorů.
 Stáňa+Ondra (* r. 94) 


Leros - Čaj pro kojící matky 

(14.4.2005 21:43:31)
Včera mi kamarádka přinesla hromádku Lerosů - Čaj pro kojící matky a já zjistila, že u těch nových foliových přebalů jsou dva typy. Liší tedy jen drobně, ale přece. První rozdíl je v materiálu - jedna folie je lesklejší, druhá spíš trochu matná. další rozdíly jsou na zadní straně - typ číslic u čárkového kódu (leskejší přebal je má drobnější), obdélník s adresou firmy (na lesklejší přebalu je podkladová barva světlejší) a obrázky hrníčků (lesklejší varianta je má uvnitř šeé, na té matnější jsou jen bílé). A teď koukám, že písmo na té lesklejší variantě jen s jakoby šedým stínem, matnější varianta ho má jen bílé.
Doufám, že jsem aspoň pro někoho objevila "Ameriku" ;-)
Bohužel tu od té matnější varianty sice mám pár kousků na výměnu, ale všechny jsou nahoře ustřižené :-( ... Ty lesklé mám otvírané na zasdní straně, takže nepoškozené.
 Stáňa+Ondra (* r. 94) 


Re: Leros - Dětské čaje 

(18.4.2005 21:32:11)
Tak když už jsem v těch rozdílech, tak podobný rozdíl jako u Čaje pro kojící matky je i u Dětských čajů - řady k Katku Neumanovou. zatí jsem je objevila u bylinného (žlutý) a u čaje na kašel a průdušky (modrý). U obou je rozdíl jednak v typu čísel na čárkovém kódu a a brvě podtisku obdélníku s adresou firmy, trochu se liší i materiál, jedna folie je trošku tenčí a lesklejší. Bylinný čaj má navíc u jedné verze na zadní straně napsáno "bylinkový" u druhé "bylinný". U červeného čaje (ovocný) a zeleného (klidný spánek) jsem rozdíly neobjevila (a je to hlavně tím, že já matka odrostlého dítka tyhle čaje nekupuju, takže od zeleného mám na výměnu jeden kousek, od červeného žádný - takže jsem neměla dostatečný srovnávací materiál). Schválně koukněte, jestli to ve svých výměnách neobjevíte vy...

Ty Megafyty mám jen dvouřádkové :-(.
 JanaK. 


Re: Re: Leros - Dětské čaje 

(18.4.2005 22:02:14)
Stáni, o tom Dětském Lerosu klidné sny jsem tu už před nedávnem psala, že jsem narazila na dvě verze.
Nedalo mi to a prohlídla jsem všechny duplikáty a s potěšením jsem zjistila, že mám v duplikátech i tu druhou lesklou verzi Čaje pro kojící matky, ve sbírce jsem měla zařazenou jen tu matnou. Takže díky moc. Mám díky Tobě zas o čajík víc:-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.