| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kroměříž

13.4.2005 21:29:13 Marie,syn 15.m

Re: odpověď

Ahoj a díky, nevylekalas mne. Druhé mimčo jsem chtěla co nejdřív, tak jsem se na to snažila připravit, ale realita bude asi dost náročná. A to dodnes závidím, těm co mají dvojčata. To su dost"na hlavu", že?
Musí to být dost zajímavé, když je dceři 18 - může se na Jakoubkovi hodně naučit. Já jsem se všem sestřenicím, bratrancům a nakonec i sestře o jejich děti dost starala. Byla jsem nejmladší a hlídala jsem je skoro pořád. Dokonce, když jsem byla na VŠ, tak jsem z kolejí první jela k sestře,strávila tam nějaký den, abych ji co nejvíc pomohla. A to bydlí 50 km od mého bydliště a do školy jsem to měla dalších 250 km. No a dnes - pomalu mi nemá kdo hlídat. Sestřenice dokonce řekla, že už si nebudem dávat dárky-dávali jsme jen dětem. Tak ty roky, co jsem je všechny obdarovávala ze studentských prostředků, hlídala a starala se a těšila se, že to oplatí třeba mým dětem, jsou ty tam. Nedělala jsem to pro odplatu, to ne, ale zamrzí to.
Kubík je teda šikulka! Já jsem taky chodila dost brzo - od 9m, v roku jsem na žebři dělala na každem šprušli kotouly a pod. Do gymnastiky jsem začala chodit od 6.l a to už prý bylo pozdě. Tak zkus Kubíka sledovat a dopřát mu nějaký profesionální pohybový rozvoj.
Véna začal taky poměrně brzo, ale je daleko opatrnější - chodil sám od 8m - spíš sem tam nějaký krok a když nevěděl, že chodí, daleko víc lezl. Bylo to pro něj bezpečnější, rychlejší a pohodlnější. Nakonec strach překonal a
v 11m začal přímo lítat. Navíc má po mně dost síly v rukou. Tahá na co přijde a my máme strach, aby neměl kýlu. Vyleze sám na židli a pak na stůl. No skoro všude. Hrůza, ale pěkná. Když jsem viděla ta dvojčata kamarádky, která ještě ani nechodí a jsou celkově retardovaná, tak to by se mi taky nelíbilo, i kd. si neustále pochvaluju, jak to bylo fajn, kd. byl V. v peřince.
Napsala jsem sem, aby se to tady trošku pohlo a někdo se třeba přidal, ale také mi můžeš napsat na e-mail, bude-li Ti to připadat vhodnější.
Tak snad se někdo přidá a neodradí ho, že jsme si začaly spolu povídat. Proto zdravím nejen Tebe a Kubíka, ale všechny, kdo sem zavítají. Marie.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Pozrdav Marie,syn 15.m 9.4.2005 22:20
*Ahoj lesley 10.4.2005 21:29
**Re: Ahoj Marie,syn 15.m 10.4.2005 22:18
***ještě jsem tady lesley 10.4.2005 22:44
****Re: ještě jsem tady Marie,syn 15.m 11.4.2005 19:43
*****odpověď lesley 12.4.2005 21:34
******Re: odpověď Marie,syn 15.m 13.4.2005 21:29
*******dopis lesley 14.4.2005 21:15
********Re: dopis Marie,syn 15.m 16.4.2005 21:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.