| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kroměříž

16.4.2005 21:30:21 Marie,syn 15.m

Re: dopis

Ahojky, tak jak zvládáte chůzi? Véna a schody- tak to máš pravdu -na ty nám lozí už dávno. Jenže šprušle nemají od sebe předepsanou vzdálenost, tak hrozí, že by mohl propadnout dolů, kde jsou další velice ostré schody s dlaždičkama. Ani nechci myslet na to, co by se mohlo stát. Manžel udělal na oboje schody ( nahoru i dolů) branky. Jenže přesně, jak jsem předpokládala, Venulín šplhá i po nich a ještě nějaký den a dokáže je také přelést. Tak to musíme urychleně vyřešit. Žebřík mu ani neukazuju. Manžel pracuje na dětském hřišti pro Venulínka ( a plánuje, že tam budou chodit i ostatní děti - su zvědavá, jak to pak dlouho vydrží, jestli tam opravdu někdo cizí přijde) a tam bych nějaký menší žebřík a různé další prolízačky chtěla. Už má udělané bednění na pískoviště a zatím to vypadá naprosto úžasně, tak uvidíme, jak nám hřiště poroste dál.
Myslím, že je velice dobře, že dcera vidí, kolik dá mimčo práce. Ne nadarmo se říká, že nejpřirozenější a nejlevnější antikoncepce je hlídání malých dětí.
Na nějakou sportovní aktivitu Vénu určitě budu také chtít vodit. Ještě nevím na co a hlavně kam, ale dá se už i od 2 let! Uvidíme. Manžel se strašně moc těší, že s ním bude sportovat. Jen mám strach, aby ho svým nadšením neodradil.
Nemá tady někdo zkušenosti s uspáváním. U nás je to docela problém. Asi do 4.m. Venulínek pěkně usínal sám, ale pak si začal sedat a když jsem ho dala do postýlky začal i přes únavu "trénovat". (V tom je rozhodně po mně. Také jsem měla problémy s usínáním(od malička)a nejvíc jsem ožívala, kd. jsem měla jít spát.)Tak jsem ho naučila na zpívání a nošení. Ale i přes velkou snahu to opravdu nešlo jinak. Dokonce mi i vylezel z postýlky apod. Má velkou sílu v rukou, takže se v postýlce přitáhne rukama nahoru a už dostane přes okraj nohu a je venku!Někdy je tak unavený, že mi usne na podložce na přebalování, ale to bylo jen párkrát.
Zdravím a dobrou noc M.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Pozrdav Marie,syn 15.m 9.4.2005 22:20
*Ahoj lesley 10.4.2005 21:29
**Re: Ahoj Marie,syn 15.m 10.4.2005 22:18
***ještě jsem tady lesley 10.4.2005 22:44
****Re: ještě jsem tady Marie,syn 15.m 11.4.2005 19:43
*****odpověď lesley 12.4.2005 21:34
******Re: odpověď Marie,syn 15.m 13.4.2005 21:29
*******dopis lesley 14.4.2005 21:15
********Re: dopis Marie,syn 15.m 16.4.2005 21:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.