| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

13.4.2005 11:00:21 Peťule,Kája 03 + Nikolka 06

Re: Dobré ráno

ahojky,tak jsem zpet,hihi,ja si cetla a le nejak nestihla odpovidat,

nebyl dnes vecer uplnek nebo neco?my jsme celou noc nespali,tak jsme jak mrtvolky.....

holky gratuluji k zoubkum u vasich holcicek,to je radost,ja byla nadsena,kajovi uz vylitly na 4mes,vzdy po dvouch...ted jich ma 16

Tomik uz to ma v pohode,tak to jsem rada,chudaci deti,takovihle choroby...gashovic jsou na tom taky lepe ne?

minuly tyden jsem byla u kamaradky ma asi o 2 mes mladsiho kluka a delala preso a ten jeji malej znicehonic vytahnul ruku az na sekterku a vytrhnul z presovace to sitko s varicim logrem,trochu vody...no hrozny,chudacek si to chrstnul na krk a bradu,plakal asi 2 hodiny v kuse,kamaradka mu to ihned postrikala nejakou penou tak na krku po chvili nemel nic a na brade poradny puchyr......jeste ze to nedopadlo hur

kaja zase havaroval na trikolce,koupili jsme ji na nzerat,privezli domu a venku prselo tak jsme sli do garaze a manza chtel jen namazat retez,kaja vylezl na trikolku a kdyz chtel slizt tak se mu zahakla za sedlo bunda a spadenul na zem,na beton a do hlavicky,boule byla silena a jeste ted tam ma bambuli,on ma stesti na urazy do hlavy,jsem z toho hotova,vzdy mam strach je to hlava.....

kokam ze porad resite jidlo,nejlepsi je zkusit vse,kdyz budete dite pred vsim chranit tak to bude mit za chvili alergii na vse,to mi rekla doktorka na koznim,byla jsem tam se sebou,ale paki jsme se zacaly bavit o kajovi a kdyz jsem ji reklas ze ho napr koupu kazdy den koukala na me jak na blazna,sama mi rekla ze na koznim treba jeste nevidela zadnyho cikana za svou karieru,a proc?protoze to jsou spindirove....nerekla at kaju nemyju vubec,ale jen tak 2-3 do tydne a to ze se styka s alergeny ve vetsinu pripade ho pak obrdi pred tou pripadnou alergii,......no kazda se ridi podle sebe,ja mu taky treba nedavam parek nebo uzeniny,ale jinak ji snad vse co my,akorat nekorenim,cokoladu nedavam,cukr taky ne,pije cerny caj a je spokojeny......
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Dobré ráno Tačmud 13.4.2005 8:12
*Re: Dobré ráno Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 13.4.2005 8:28
*Re: Dobré ráno Jana,Jiřinka a Janička 13.4.2005 8:31
**Re: Dobré ráno Jana,Jiřinka a Janička 13.4.2005 8:48
*Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 13.4.2005 11:0
**Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 13.4.2005 11:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.