| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

13.4.2005 8:28:07 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07

Re: Dobré ráno

Tak nám napsali, že dnes net nepůjde, ale ještě jde.

Jani, moc hezké fotky. Teď to určitě spletu, protože podobu nikdy pořádně nepoznám, ale holky jsou každá na jednoho z vás,že? Nebo ne? Mně připadá, že je každá jiná. Mají moc krásné šatičky.

Dnes jsme vzhůru už od 6 :o( Nakojila jsem ji, jindy ještě usne, ale dnes se pořád šmudlá, pšiká. Bolí jí asi ten zub a vypadá to, že budeme zase nachlazení. Ona už začala trochu v sobotu z bazénu kýchat, pak to bylo v pohodě a teď to začíná asi víc.

Ilčo, včera jsme jí teda udělala kaši (Hami jabková). Je teda mléčná, ale ekzém je zatím v pohodě. Byla moc dobrá, já taky chutnala, bohužel na mně moc nezbylo :o( Musím koupit ale bezmléčnou a asi bez příchutě. Zítra se podívám ve Vrchlabí.

Ilčo, kdyby se Ti potom chtělo a mělas trochu čas, tak by mě taky zajímalo, co Vám řekli o hypotékách.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Dobré ráno Tačmud 13.4.2005 8:12
*Re: Dobré ráno Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 13.4.2005 8:28
*Re: Dobré ráno Jana,Jiřinka a Janička 13.4.2005 8:31
**Re: Dobré ráno Jana,Jiřinka a Janička 13.4.2005 8:48
*Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 13.4.2005 11:0
**Re: Dobré ráno Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 13.4.2005 11:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.