| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Skoro dvojčata - děti krátce po sobě

12.4.2005 15:04:07 Ivča/Lenka/Emily

Re: Zakomplexované matky?

Gasho, to s tím potratem mě napadlo jako jedno z možných vysvětlení těchto reakcí.. Harmonogram typu dovolená v Jugoslávii, první dítě, dovolená v Bulharsku a druhé dítě je sice hezký, ale příroda je mocná čarodějka, tak někdy holt do druhé dítě je ještě před bulharskem ;-)))

Podle mě pořád lepší varianta, než na to druhé čekat bůhvíjak dlouho, kdo zažil samovolný potrat a čekání na miminko, tak pochopí o čem mluvím...

My začali s mužíčkem snahu o druhé dítko co nejdříve to šlo, což pro nás znamenalo, jakmile byla hotová rekonstrukce domečku (probíhala půl roku a my v tom bordelu žili) a taky jakmile prcek začal chodit, jelikož jsem věděla, že budu zase riziková a nesmím ho zvedat. Tak nějak jsme počítali s variantou, že bude opět několik potratů, než se povede druhé mimi a ejhle, tentokrát šlo vše krásně,a ž se mi tomu nechce věřit :-)))))))))))))))))

Babička a "dovolená"... raději no comment, fakt tenhle přístup nšchápu, kdybys po ní chtěla týden, neřeknu, ale 1-2 dny snad nemůže být TAKOVÝ problém, chjo...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zakomplexované matky? Gasha 12.4.2005 13:59
*Re: Zakomplexované matky? Ivča/Lenka/Emily 12.4.2005 15:4
**Re: Zakomplexované matky? Hanka 12.4.2005 17:44
*Re: Zakomplexované matky? Dáša +02 +04 12.4.2005 21:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.