| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Skoro dvojčata - děti krátce po sobě

12.4.2005 21:49:10 Dáša +02 +04

Re: Zakomplexované matky?

Taky jsem si myslela, že děti tak nejdřív po 3 letech. Ještě nebyl holce rok když jsem zjistila, že jsem těhotná. Taková směs radosti a hrůzy, nemůžu říct že bych o potratu nepřemýšlela, ale byla to taková chvilka kdy to na mně zařvalo Proč! To mimi za to nemůže! I když to bylo ze začátku náročné, protože jsem s dětmi byla sama(táta pracovně mimo a babičky nefunkční)jsem moc ráda, že je mám.
Ty kecy o nezodpovědnosti, se snažím neposlouchat. Vadí mi. Co je komu do toho kdy a kolik mám mít dětí? Všichni mi říkali jak se z dvou malých dětí zblázním a teď je asi mrzí že se tak nestalo:-) Když jsem řekla že tím ještě nechci končit, zase spousta chytráků které zajímá jak je budeme živit. Proč to každého zajímá, mají strach abych od nich nechtěla pomoc?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zakomplexované matky? Gasha 12.4.2005 13:59
*Re: Zakomplexované matky? Ivča/Lenka/Emily 12.4.2005 15:4
**Re: Zakomplexované matky? Hanka 12.4.2005 17:44
*Re: Zakomplexované matky? Dáša +02 +04 12.4.2005 21:49

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.