| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Restaurace a kavárny

24.6.2023 17:07:33 Zdeněk Vrba

Re: Restaurace na promoční oslavu - Praha

Cafe Imperial i Next Door mají polední menu za 220-270, ryba do 295 Kč. Pohlreich v nich schválně nechce Michelin Bib a výše (na to má Divinis). Dezerty jsou cca 130-170 a předkrmy taky podobně. Kvalita i servis na úrovni. A patří to ke vzdělání, tak to nepodceň. Moje děti (7+5) tam znají menu zpaměti včetně toho jak se co objednávám a jejich učitelka ze školky tam ještě ve svých 68 nebyla (no vlastně dostala od nás voucher a synek jí vysvětlil co a jak tam má kde).
Pro představu svíčková z klasického jídelníčku je tam tak jedna z top 10 v ČR a každá restaurace ji dělá i servíruje jinak (cca 300 Kč). A nezapomenout si říci o omáčku navíc (je v ceně). Už jsme je naučili i dávat zavakuovaný studený koncentrát domů (mám jedno dítě alergika a potřebuju do toho smetanu bez laktozy a tu kupuji zásadně v Německu).
V Imperiálu je samozřejmě TOP jídlo líčka s kaší, ale absolutně není problém měnit přílohu (brambory, mouku a rýži nejím, takže většinou salát nebo grilovaná zelenina) = taky jsem je to naučil. Dezerty jako TOP v Imperiálu je čokoládový fondán, ten umí snad nejlíp v ČR. Druhý top desert pro neznalé je čokoládová bomba, kde je v kouli zakomponovaná zmrzlina a při servisu se to polévá rozpuštěnou čokoládou - video mít ve střehu, trvá to pár sekund. Kluci mají oblíbený z chlaďáku Dort Imperial, občas dám laskonku (značně jiná, než normálně), poslední dobou mám oblíbené pečené švestky. Uznávám, že jsme tam štamgasti, kteří si sednou i když je restaurace plná, ale rezervačka se dá bez problémů zajistit (raději online) A pokud levněji, tak to polední menu je jistota. Jen bacha, často je v cca 13.45 už vyjezené...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Restaurace na promoční oslavu - Praha Sm. 18.6.2023 5:56
*Re: Restaurace - promoc Evelyn1968,2děti 18.6.2023 9:36
**Re: Restaurace - promoce Marika Letní 18.6.2023 10:19
*Re: Restaurace - promoc Louisa Z. 18.6.2023 15:39
*Re: Restaurace na promoční oslavu - Pr... Zdeněk Vrba 24.6.2023 17:7
**Re: Restaurace na promoční oslavu - ... *Kate* 24.6.2023 17:22

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.