| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bolesti zad

Re: zkušenost s akupunkturou

Určitě doporučuji si nejdřív zjistit reference na toho, kdo ti ji případně bude provádět... Kdysi jsem chodila na akupunkturu kvůli migrénám, účinek teda nijak výrazný... Pak jsem byla kvůli bolestem zad a když lékař navrhl akupunkturu, odkývala jsem to... Jenže jsem netušila, že pan doktor o tom spíš asi četl, než aby měl zkušenosti... Zapichoval jehličky podél páteře a ty body hledal jehličkou - neskutečná bolest, až jsem omdlela... No a než jsem pak dojela domů, už jsem nemohla pohnout rukou... Nakonec jsem dalších několik týdnů chodila na rehabilitaci a elektroléčbu s rukou... Od lékařky jsem si pak vyslechla, že už si na doktora stěžovalo víc pacientů a že nejsem první, koho "zachraňují"...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Bolesti zad a akupunktura nekázanka 1.4.2023 17:45
*Re: zkušenost s akupunkturou Červená malina 1.4.2023 20:36
**Re: zkušenost s akupunkturou nekázanka 2.4.2023 12:45
*Re: zkušenost s akupunkturou Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 1.4.2023 21:31
**Re: zkušenost s akupunkturou magrata1 1.4.2023 21:45
*Re: zkušenost s akupunkturou Pam-pela 2.4.2023 0:20
**Re: zkušenost s akupunkturou nekázanka 2.4.2023 12:43
***Re: zkušenost s akupunkturou Pam-pela 2.4.2023 14:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.