| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hodonín

7.4.2005 18:28:51 Daniela+3kluci(02+05+07)

Re: testík

Ahoj,
taky jsem dneska navštívila burzu. Jako již zkušená návštěvnice jsem byla připravena už v 9.00 a ukořistila pár zajímavých kousků. Jsem pyšná na dvě zavinovačky á 10,- Kč, jiného střihu než mám doma, praktičtější, zejména vhodné na léto. Pro sebe jsem tam objevila lehoučké šatičky (za 70,- !!!!!) a ještě jsem sehnala riflové - spíš strečové těhušaty. Mám teď oblečení habaděj a jsem spokojená. Kvůli zaplacení narvané tašky jsem se musela vrátit později, protože už mě čekali u zubaře a fronta byla opravdu dlouhatánská.
Kočárky tam byly hezké, to jo, ale my snad vydržíme s tím co máme. Již prošel spoustou drobných oprav a výměnami náhradních dílů, upadávají mu kolečka, má popraskané péra, ale minimálně jedno dítě ještě uveze :-)
Niki, zahlídla jsem tě tam, ale to už jsem nemyslela na nic jiného, že nestíhám zubařku, takže jsem se nehlásila...

Dany, včera jsem byla opět na plavání a s Šárkou jsme se zkontaktovaly - byla to ona a říkala, že tu teď dlouho nebyla.

Na testík jdu zítra, tedy doufám, že zvládnu juniora probudit tak příšerně brzo ráno a že pak nezbourá nemocnici.... Ani netuším, kdy dostanu výsledky - testík bude hotov ještě tentýž den, ale otázka je, kdy mi někdo napíše nějaký "papír". Jak mají vypadat výsledné hodnoty mi již prozradila dr., mám je i sama k dispozici a každopádně jsem s dr. domluvena, že jí vše pošlu mailem. Doufám, že bude vše OK, protože nesmět jíst sladké si prostě nedovedu představit....

UTZ nemám při každé poradně - dr. ho v ordinaci prostě nemá, zatím jsem byla třikrát, za tři týdny jdu počtvrté - je to na žádance nazváno "III. screening" a předpokládám, že krátce před termínem či kolem něj se na UTZ ještě podívám - určitě kvůli hmotnostnímu odhadu a určitě i kvůli zhodnocení průtoku placentárními cévami. A fotky jsem dostala zdarma, ačkoli mají na ambulanci vyvěšený ceník.

Bezva jaro. Manžel včera slupnul pár klobás, zjevně byly nějaké "jeté" a dneska je chudák marod. To by mě zajímalo, kdo naplní ten kontejner...

D
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
testík nikolice + Viktorka (15.6.05) 7.4.2005 13:5
*Re: testík Vínečko 7.4.2005 13:13
**Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 8.4.2005 19:59
***Re: testík Vínečko 8.4.2005 21:46
****Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 8.4.2005 22:14
*Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 7.4.2005 18:28
**Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 7.4.2005 18:30
***Re: testík Daggy, Viki + Bety 30.5.05 7.4.2005 21:43

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.