| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hodonín

testík

Ahoj maminy,
taky mám pocit, že už jsem tu dlouho nebyla. Dnes jsem absolvovala tu burzu - na bylo tam toho dost, ale asi jsem tam měla zajít už ráno, připadalo mi, že ty věci "ne na oblečení" už byly dost přebrané. Vyhlídla jsem si tam kočár od kterého jsem se nemohla odlepit, ale my už jsme jeden starší dostali od tchánovců pod stromeček a druhý mi naši nechtěli povolit. (stál jen 400,- a připadlo mi lepší koupit do k našim do RD se zahradou než abysme tam kromě spousty jiných věcí vozili v autě vždycky i kočár).

Dany, včera jsem byla opět na plavání a s Šárkou jsme se zkontaktovaly - byla to ona a říkala, že tu teď dlouho nebyla.

V tom Kyjově jsem to zatím neviděla, ale jezdím tam do poradny tak to tam okouknu a dám vědět. Moje kámošky co tam rodily v posledních 2 letech si to tam moc pochvalovaly, tak se to tam asi zlepšilo. A nadstand.pokoje mají sprchu a WC vlastní.

O tom glukotolerančním testu jsme se bavily včera po plavání, že holky z jiných krajů (hlavně z Prahy) na to chodí povinně automaticky(vypijete glukózu na lačno a pak Vám několikrát vemou krev z prstu). Já jsem se na to ptala mojí dr.a ta mi řekla, že se uvažuje o tom, že to bude povinné, ale zatím není. Mně ho nakonec udělaly, ale vzali mi krev normálně do stříkačky a na výsledky si čekám měsíc do příští poradny. Prostě se ty názory a postupy doktorů liší podle místa působení. Já třeba závidím holkám z Čech, které mají UZV v rámci každé poradny včetně fotky. Já na něj jdu příští týden potřetí a naposled, fotku si většinou musím vyžádat, houby je na ní vidět a stojí to 100,-.
No, musím končit, jsem se nějak rozepsala. Tak se mějte a užívejte si jaro.
Niki
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
testík nikolice + Viktorka (15.6.05) 7.4.2005 13:5
*Re: testík Vínečko 7.4.2005 13:13
**Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 8.4.2005 19:59
***Re: testík Vínečko 8.4.2005 21:46
****Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 8.4.2005 22:14
*Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 7.4.2005 18:28
**Re: testík Daniela+3kluci(02+05+07) 7.4.2005 18:30
***Re: testík Daggy, Viki + Bety 30.5.05 7.4.2005 21:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.