| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

6.4.2005 18:21:47 Jana+2

Re: Ahoj Deni,

tak tu babičku ti závidím a docela tě obdivuji,že jsi operaci podstoupila s tak malým děckem.Jak jsi řešila kojení,když jsi ležela v nemocnici?Dodala jsi mi odvahy a na podzim,když budou peníze,půjdu taky.Babička teď bydlí u vás?Vyzvídám,viď?Kdyžtak neodpovídej.Víš,já musím promyslet každý detail,babička moc nefunguje a tchýni nemám.Těsně po operaci(asi 2týdny)bych chtěla být u mamky(bydlí 20km od nás)a pak jestli by ona šla k nám..nevím.Jak se cítíš,je ta bolest břicha velká?Můžeš už teď doma trošku něco dělat nebo ležíš?Určitě je zákaz jakéhokoliv nošení a zvedání,že?Popisovala jsi,jak ti bylo zle z narkozy,už z toho mám strach.Ale s dcerou jsem byla na císaři a špatně mi nebylo-utěšuji se,že by to tak mohlo být i v tomto případě...
Děkuji ti za odpověď,snad mě chápeš.
Doktor by ti o rozestupu určitě řekl,přímé břiš.svaly by ti nejdříve sešil.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahoj Deni, Jana+2 5.4.2005 23:29
*Re: Ahoj Deni, Lana 6.4.2005 12:36
**Re: Ahoj Deni, Hanka, dcera 22m. 6.4.2005 13:32
**Re: Ahoj Deni, Jana+2 6.4.2005 14:37
*Re: Ahoj Deni, deni 6.4.2005 16:44
**Re: Ahoj Deni, Jana+2 6.4.2005 18:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.