| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

4.4.2005 22:12:11 Lidka

Re: zapomínání a ztrácení věcí

Tak k tomu binci v aktovce-to je u nás denodenně.Pokud neuklidím já,tak nikdo! A letos jsem mu koupila pouzdro,které má jen pár gumiček a jinak je"hluboké",takže pastelky a vše do pouzdra jen hodí a zapne a nevypadne mu to.Pero a tužky má zastrčené -odpoledne samozřejmě ne.Ale je to lepší,než když měl normální pouzdro a odpoledne vše hodil do pouzdra,takže to nemohl zapnout,tímpádem to leželo vše v aktovce /v tom lepším případě/.Pochumlané sešity,bez obalu,mezitím svačinu-to je u nás taky normál! Ale když má batoh,řekla bych že je to lepší,než když to rval do tvrdé aktovky.

Arnošte-s tím plánkem to je dobrý.Ale Tomáš by si na něho tutově nevzpoměl,nebo by "neměl čas". Ale taky bylo normální,když jsem pro něho šla do družiny, že za ním ještě letěli děcka a nesli mu mikynu apod. Nebo když jsem pro něj šla dřív do školy a balil si věci do aktovky,tak mu spolužačka pomáhala.Připadalo mi,že se o něho děcka trochu "starají".On je vůbec ve všem takový pomalý.Učitelka mi říkala,když byli ve druhé třídě v kině,tak Tom pak panikaří a nestíhá se oblíkat /protože ostatní už dávno jsou/,a děcka mu prý pomáhali...No musela to být komedie.

Šiško-nemůžou,nemůžou...ale kdybys viděla našeho Toma jak je neskutečně líný,tak mu prostě nadat musím.On je třeba dysgrafik,-dobře nemůžu krásně psát.Ale když chce,tak čitelně psát dokáže.A když mi nadrápe doma úlohu,tak bych ho nejradši přetrhla.Prostě se vůůůůbec nesnaží.Ty jeho dys.. bych mu tolerovala, ale tu snahu a pílí,kterou nemá, a tu ohromnou lenost kterou má a k tomu vzteklost,tak to je na mě moc.
No nic, končím.
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
zapomínání a ztrácení věcí šiška+3 4.4.2005 13:45
*Re: zapomínání a ztrácení věcí jankka 4.4.2005 15:22
**pro Jankku šiška+3 5.4.2005 10:28
***Re: pro Jankku jankka 5.4.2005 16:13
*Re: zapomínání a ztrácení věcí ...neviditelná... 4.4.2005 17:45
**Re: zapomínání a ztrácení věcí EvčaK 5.4.2005 8:30
***Re: zapomínání a ztrácení věcí 17.6modrasek13 5.4.2005 9:16
*Re: zapomínání a ztrácení věcí Lidka 4.4.2005 22:12
**Re: zapomínání a ztrácení věcí Lidka 4.4.2005 22:37
**Re: zapomínání a ztrácení věcí šiška+3 5.4.2005 10:37
***Re: zapomínání a ztrácení věcí Bessy 6.4.2005 8:13
****Re: zapomínání a ztrácení věcí -... Bessy 6.4.2005 8:16
*****Re: zapomínání a ztrácení věcí... Bessy 6.4.2005 8:21
******Re: zapomínání a ztrácení vě... 17.6modrasek13 6.4.2005 11:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.