| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

Bleskově

Alí, rain, Labu, díky za pomoc s dortem, jsem ostuda, ale nějak u nás byla dusná atmosféra, tak dortík nebude, ale info se hodí na jindy a určitě ho zkusím.
Jinak zítra mi paní posílá golfky, tak jsem ráda. Se slevou. Hurá a ty co jsem chtěla, v obchodě už je nemají, přestali tuhle barvu vyrábět. A ona je má. Jednou s nimi vyjela, je u nich i záručák, nerozbalená pláštěnka...tak doufám, že to bude O.K.



Dneska jsme byli dvakrát na pískovišti, malej nadšenej. Nevařila jsem, koupili jsme si čínu, pro malého jsem měla, pak u kamarádky, zase na hřišti, paráda den, až na to chvilkové dusno doma.

Jitulko, zítra držím palce, dej vědět, jak jste dopadli. Srazík vyjde, tak snad příští týden.

Určitě jsem chtěla na někoho ještě reagovat, ale nestíhám a jsem sklerotik. páá a dobrou, jdu za manžou
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Bleskově bubíšek + Davídek 21/11/03 4.4.2005 21:16
*Re: Bleskově bubíšek + Davídek 21/11/03 4.4.2005 21:20
**Večerník JANA + 2 prckové 4.4.2005 22:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.