| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

4.4.2005 22:17:48 JANA + 2 prckové

Večerník

Ahojky!

Dneska se hlásím taky jen bleskově, mám nějak rozlítáno, že jsem se sem dostala až teď a už se mi hřeje žehlička, čeká mě ještě parádní hromada:-((

Album mám na adrese rodina.cz/ffotky, kdo tam ještě nejste klíďo zažádejte, ale upozorňuji, že tam toho moc není, nějak to nestíhám aktualizovat:-( Snad se k tomu někdy dostanu.

Milko, když jste se tedy neubránili, tak se alespoň brzy uzdravte:o)) I když má teď taky pršet, tak Vás to nemusí tak mrzet.

Labu, Sisi je šikulka, že takhle krásně mluví! U nás to ještě není nic moc, je tedy pravda, že už umí skoro všechno co Míša, tzn. hlavně zvuky všeho druhu, ty jí jdou napodobovat úplně super, ale stejně je šikovnější než Míša, je vidět alespoň snaha, to u něj není ještě ani dneska:-(

Janni, stan vypadá moc hezky.

Jitulko, to běhání už není tak hrozný, Míša i občas poslechne a když ne, tak čapnu Julku pod paží a mažu za ním:o)) V takových chvílích mi nejvíc překáží právě kočárek. Ale to bývá na pískovišti, když se rozhodne jít třeba na jinou prolézačku, normálně na procházce už docela poslouchá.

Li, to je fajn, že už ho máš doma, ať se Vám s ním dobře jezdí! Hezky ho zajezdi a podávej průběžně zprávy, jak to jde. Já se snad k té koupi nikdy nerozhoupu:-( Pořád se nemůžu rozhodnout:-(( Někdy si i říkám, že mi ty obyčejné budou stačit, zrovna jak jsme byli teď v ZOO, tak tam jsem měla sporťák a určitě se s ním jezdilo líp, než by se jezdilo s golfkama, jak tam jsou ty různě kamenité a písčité cestičky.

Bubí, golfky jsou hezké, moc pěkné barvičky. Dej pak vědět jak se s nimi jezdí.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Bleskově bubíšek + Davídek 21/11/03 4.4.2005 21:16
*Re: Bleskově bubíšek + Davídek 21/11/03 4.4.2005 21:20
**Večerník JANA + 2 prckové 4.4.2005 22:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.