| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

4.4.2005 19:41:04 IlonaK2+Verunka+Ondrášek

Hlášení z Úpice+dotaz na Miladu


Ahoj holky,

dnes jsme byli na 3. injekci penicilínu. Potkala jsem tam známou, má chlapečka o 3 týdny mladšího. Říkala, že byli v nemocnici a asi tam chytli salmonelu. Byl tam totiž nějaký chlapec jménem Tomášek... :-D Tačmůde, co? Svět je malej.

Jsem ráda, že se někdo ozval proti názorům Jany. Já vím, že to není všude jednoduchý, ale podle mě je přístup doktor od doktora jiný. Nelze podle tvých zkušeností Jani, dávat rady a doporučení druhým. V této souvislosti bych se ohradila proti tomu, jak jsi tam napsala, že červené barvivo se dělá z dehtu. Jani, těch červených barviv je tam několik. Některá jsou rostlinného původu, jiná živočišného, jestli je tam nějaké z dehtu, nevím. Ale vím, že jsou tam i barviva u nás zakázaná, jsou tam prostě kvůli přehledu. Můžu se doma potom podívat.

Alergie na KM
Mám ji dodnes, i když v menší míře a nevím, čím to je, že ji mám míň. A projev alergie se u mě hodně měnil. To už jsem tady psala. Takže jedna potíž zmizela, objevila se druhá a bylo to pořád to samé, jen v různých podobách.

Milado, jestli si to budeš ještě číst, díky za info ohledně testů, já sama měla názor, že je na testy asi brzo, ale jestli jdou testy už po 4. měsíci, tak se dr. zeptám. A prosím tě, nevíš, zda lze udělat testy pouze když je rodinná anamnéza? Verunka nemá žádné alergické projevy. Ale teď mě napadá, že na očním říkali, že má pořád rýmu, že možná bude alergik, stačilo by to jako argument?

V Úpici u mamky je to fajn. Dnes jsme spolu zajeli do Trutnova nakupovat, Verunku hlídal tatínek. Já jsem ostříhaná, téměř na krátko (nebo na krátko?). Scháněla jsem čepičku, ale prý maminky brali na jaře obchody útokem, tak jsem sehnala jen šátek, ale hezký, teplejší a bytelný. Tak později ho budu dávat. Zatím chudák Verunka trpí ve flaušové čepici!!! Nemám ani jednu jarní čepičku.

Přeji všem brzké uzdravení. Verunka je na tom líp, zlobí dostatečně zdravě. :-) Slyším pláč,je unavená, musím končit.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Hlášení z Úpice+dotaz na Miladu IlonaK2+Verunka+Ondrášek 4.4.2005 19:41
*Re: Hlášení z Úpice+dotaz na Miladu Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 4.4.2005 21:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.