| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

4.4.2005 21:35:46 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07

Re: Hlášení z Úpice+dotaz na Miladu

Ahoj Ilčo, mám stejný problém s čepičkou :o) Ve Dvoře jsem koupila jarní, ale moc se mi nelíbí (neměli tam moc na výběr). Dnes jsem koukala v Hosťáku, jenže jsem zase Leničku neměla s sebou, abych jí ji vyzkoušela. Takže budem muset někdy udělat nakupovací výpravu pro čepičku :oD

Jak Verunka snáší píchání? A ty ouška ji bolí? Lenička je teď taky nějaká víc protivná, pořád za mnou leze, kňourá, dokud ji nevezmu. Když mi sedí na klíně, tak je spokojená. Jenže to potom nic neudělám :o( Dnes jsem si připravovala kočárek a nechala jí v obýváku. Pak jsem se vracela, vlítla do kuchyně a ona byla za dveřma. Naštěstí jsem jí moc nebouchla, ale vykulená byla pořádně, co se to děje. Nevím co bych dělala, kdyby byla za dveřma, já je nemohla otevřít a jí nevysvětlím, že by se měla posunout :oD

Michel, to Ti teda nezávidím, dvě domácnosti. A maminka bydlí v TU, nebo musíš někam dojíždět? A jakou má Betka alergii?

Milado, díky za odkazy. Zítra si je pořádně pročtu. Já si zjistím, jak to u nás ve Vrchlabí na alergologii chodí a v pátek se domluvím s doktorkou.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Hlášení z Úpice+dotaz na Miladu IlonaK2+Verunka+Ondrášek 4.4.2005 19:41
*Re: Hlášení z Úpice+dotaz na Miladu Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 4.4.2005 21:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.