| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

15.1.2021 21:47:38 1kulička

Re: Zánět střev - doléčení?

Kat, já se lekla, že píšeš o dceři, pak mě zarazily ty granule :)
Ví se, z čeho to měla? Obecně ty granule nic moc, nejlépe je krmit masem a nějakou tou zeleninou, vařenou i čerstvou.
Naše fena považuje granule za něco nepoživatelného, ale kocour je má rád. I když mu celý jeho život kupuju ty nekvalitnější (původně jsem ho chtěla krmit jen syrovým masem, ale vůbec to nechtěl a granule si dal rád), tak stejně se mu časem začaly ucpávat střeva a vet říkal, že má chronický zánět střeva, asi kvůli nějaké alergii. Dal mi nějaké hyperultrasensitiv a chvíli to zabíralo, ale pak to začalo opakovat, jako by si alergii na ty granule vypěstoval. No a taky že jo, když mi došly a nešly sehnat, dávala jsem jen konzervy a syrové nebo vařené maso (nakonec nějaké to mleté dal), tak najednou bylo po zvracení skoro ze dne na den (vlastně z krmení na krmení). Nejdřív jsem si říkala, že je to náhoda, ale schválně jsem zkusila ty granule několik dní vynechat a kocour strašně omládl, dostal energii a vesele mi lítal po baráku. Pak jsem mu zase dala ty granule a po druhé dávce už zvracel. Takže u nás miluje gurmet, musím to střídat, aby si na to zase náhodou nevypěstoval alergii, ale snad je to prostě těma granulema a bude už mít pokoj. Ale je to fakt jiný pohled na veselého kocoura, jsem ráda, že jsem na to přišla sama a nehonila ho zas po veterině, minule byl dost zoufalej a vztekal se tam, chudák.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Zánět střev u psa K_at 15.1.2021 21:33
*Re: Zánět střev - doléčení? Enko 15.1.2021 21:43
**Re: Zánět střev - doléčení? K_at 15.1.2021 22:12
*Re: Zánět střev - doléčení? 1kulička 15.1.2021 21:47
**Re: Zánět střev - doléčení? K_at 15.1.2021 22:10
***Re: Zánět střev - doléčení? ...neviditelná... 16.1.2021 10:23
**Re: Zánět střev - doléčení? K_at 15.1.2021 22:16
*Re: Zánět střev - doléčení? Mosie 16.1.2021 14:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.